BEIKS Media Show


W dniach 17-18 października 2016 roku miało miejsce jedno z najważniejszych w roku wydarzeń w branży foto-video-film. BEIKS Media Show - to wydarzenie, w trakcie którego organizatorzy zapewnili nie tylko pokazy najnowszych rozwiązań sprzętowych prezentowanych, ale również  seminaria i warsztaty prowadzone przez uznane autorytety z branży. Bogaty program przyciągnął do udziału w konferencji zarówno profesjonalistów, jak i entuzjastów chcących poszerzać swoją wiedzę z zakresu fotografowania oraz filmowania.

Nasza kancelaria została zaproszona do udziału w tegorocznej edycji BEIKS Media Show, z którego to zaproszenia skorzystaliśmy. Współpracownik kancelarii - Dawid Fajdek - prowadził prelekcję na temat: "Konsekwencje niepodpisania umów z osobami biorącymi udział w filmie/sesji", w trakcie której przybliżał uczestnikom meandry prawa autorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia umów w obrocie prawami do utworów.

Kancelaria, Organizatorzy - jak i mamy nadzieję słuchacze - byli zadowoleni z prelekcji, co przełożyło się na zapowiedź kontynuacji współpracy przy kolejnej edycji BEIKS Media Show.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Napisz do nas

1 + 4 =
Wyślij